Perforcues per Wifi 300mbps

-20%
C9780EU-1-99b3-7rDV
300Mbps-Wireless-WiFi-Repeater-with-Wps-Wireless-300m-WiFi-Ap-Complies-with-IEEE802-11b-G-N-Standards
31326
31326-1

Perforcues per Wifi 300mbps

15.99 

Shifra: 31326 Kategori:
View cart

Përshkrimi

Ky përsëritës WiFi është një pajisje e kombinuar e lidhjes së rrjetit me tel/pa tel, e krijuar posaçërisht për kërkesat e rrjeteve të biznesit të vogël, zyrave dhe zyrave shtëpiake. Ai lejon që rrjeti pa tel të zgjerohet duke përdorur pika të shumta aksesi pa pasur nevojë për një shtyllë kurrizore me tela për t’i lidhur ato.

Veçoritë:
Zgjeron lehtësisht gamën e rrjetit tuaj WLAN, përmirëson mbulimin me valë në rrjetet WLAN.
Mbështet WLAN 802.11n për akses me valë me shpejtësi të lartë, i përputhshëm në rënie me standardin 802.11g (54 Mbit/s) dhe 802.11b (11 Mbit/s). 
Mbështetje rrjete WLAN 2.4 GHz, mbështetje maksimale për sigurinë WLAN me WPA2, WPA dhe WEP (128/64).
Kriptimi me një çelës, thjesht shtypni butonin WPS për të realizuar enkriptimin, mbroni në mënyrë efektive sigurinë e transmetimit të të dhënave, më të sigurt për të lundruar në internet.
Mbështetni modalitetin e përsëritësit me valë dhe modalitetin standard AP me valë, ju mund të zgjidhni lirisht sipas nevojave tuaja.
Adoptoni një material ABS miqësor ndaj mjedisit, i padëmshëm, kundër përplasjes, rezistent ndaj konsumit dhe i qëndrueshëm. Dizajni i prizës së shkëputshme, i përshtatshëm për t’u zëvendësuar.
Përmasa të vogla, të lehta për t’u instaluar dhe përdorur, nuk zënë hapësira, më i përshtatshëm për t’u përdorur.

Specifikimi:
Emri: Përsëritësi WiFi
Standardi me valë: IEEE 802.11b/g/n
Frekuenca e transmetimit: 2.4GHz~2.4835GHz Shpejtësia e
sinjalit: 300M
Butoni: 1*RESET, 1*WPS
Temperatura e punës: 0~40℃
Temperatura e ruajtjes: -40~ 70 ℃
Lagështia relative: 10%~90% (pa kondensim) 
Madhësia e artikullit: 8 * 5,5 * 5,3 cm /3,15 * 2,17 * 2,09 inç (L * W * H)
Pesha e artikullit: Përafërsisht 79,6 g / 2,81 oz   
Madhësia e paketimit: 11,4 * 11,4 * 6,8 cm / 4,49 * 4,49 * 2,68 inç (L * E * H)
Pesha e paketimit: 144 g / 5,08 oz 

Lista e paketimit:
1 * Përsëritës WiFi
1 * Kabllo RJ45
1 * Manuali i përdorimit