Baby Phone me Ekran Vb603 3.2″ 349712

HTB1AA6rc56guuRjy0Fmq6y0DXXa8
H28bd8a5b7e2042bf81b64e4bb2452f433
eqeqe
HTB1FogfboY1gK0jSZFMq6yWcVXap
HTB1qjhIaKbviK0jSZFNq6yApXXal
HTB1jv.gbkY2gK0jSZFgq6A5OFXat
VB603-Video-Baby-Monitor-2-4G-Wireless-With-3-2-Inches-LCD-2-Way-Audio-Talk.jpg_Q90.jpg_ (1)
VB603-3-2-Inch-LCD-Wireless-Video-Color-Baby-Monitor-with-2-Way-Audio-Talk-Night.jpg_Q90.jpg_

Baby Phone me Ekran Vb603 3.2″ 349712

99.00 

  • LCD me ngjyra të plota 3,2″ me kontrast të lartë
  • Sinjali me rreze të gjatë pa ndërhyrje (260 m)
  • Aktivizimi i zërit
  • Vizion Nate
  • Funksioni Talk Back
  • Jetë e gjatë e baterisë
  • Shfaqja e temperaturës së dhomës
  • Alarmi i ushqyerjes
  • Mbështetje për shumë gjuhë të ndryshme
  • Rivazhdim i shumëfishtë i ninullave

 

Shifra: 32133 Kategori:
View cart

Përshkrimi

*Transmetim pa tel 2.4G, sinjale audio dhe video më të qëndrueshme dhe të qetë, dizajn portativ.

* Ekran LCD me ngjyra 3,2 inç me definicion të lartë, tani mund të monitoroni qartë paqen mendore të fëmijës tuaj për të fjetur.

* Monitorim i saktë i temperaturës, monitorim në kohë reale i temperaturës së brendshme, kujdes intim për shëndetin e foshnjës tuaj.

* Interkomoni zanor me dy drejtime në kohë reale, tani mund ta dëgjoni zërin e foshnjës nga larg dhe gjithashtu mund të flisni me fëmijën tuaj në anën tjetër të monitorit.

* E integruar 8 ninullë për bebe, për ta ndihmuar fëmijën tuaj shpejt në ëndrrat e ëmbla.

* Funksioni i integruar i avancuar i nivelit profesional VOX, zbulimi inteligjent i mjedisit të tingullit përreth, foshnja rreth çdo tingulli jonormal, monitori do të jetë në gjendje të identifikojë shpejt dhe të hyjë në modalitetin e dyanshëm të komunikimit. Me ndihmën e funksionit VOX, monitori juaj i foshnjës VB603 do të rrisë kohën e gatishmërisë me 50% në krahasim me monitorët e tjerë.