Kamera Sigurie Interior + E27 Wi-Fi HD

325510
Untitled-design-13
32510.7
32510..2
32510.3
32510.
32510.1

Kamera Sigurie Interior + E27 Wi-Fi HD

25.00 

Shifra: 32510 Kategori:
View cart

Përshkrimi

Kamera panoramike Wi-Fi Tuya 2 në 1 me llambë E27 3.0 MP Full HD 1080P

Lidhje me valë dhe e lehtë për t’u instaluar

Kjo kamerë me valë mbështet WiFi 2.4G, thjesht futeni sistemin

kamera në ruterin 2.4G, i cili është i përshtatshëm dhe praktik.

Mund të instalohet duke përdorur një llambë normale E27, pa hapa shtesë instalimi.

1080P HD dhe vizion nate

Me rezolucion HD 1080p, kamera jonë e sigurisë WiFi në shtëpi

ofron video të shkëlqyera live dhe të qarta kristal gjatë dhe pamje panoramike 360°.

Edhe në errësirë ​​të plotë, mund të shihen imazhe të qarta.

Audio me dy drejtime

Mikrofon dhe altoparlant i integruar me cilësi të lartë, kamera sigurie e

llamba ju lejon të komunikoni me familjen tuaj përmes aplikacionit kur dhe kudo që të jeni,

i cili është një sistem i përsosur monitorimi për shkollat, zyrat dhe shtëpitë.

WiFi dhe Pan Tilt

Kjo kamerë CCTV WiFi mund të sigurojë pamje të qartë (rezolucion Full HD 1080P)

në çdo kohë, ditë apo natë.

Kamera është gjithashtu një llambë

Kjo është një kamera sigurie 2 në 1 me 4 LED të bardha dhe 4 LED të integruara infra të kuqe !

Kur kamera zbulon se dikush po kalon, ajo do të ndizet dhe do të përzërë rrugën në errësirë.

Zbulimi i lëvizjes dhe njoftimi i alarmit

Lidhni sistemin e kamerës 360 ° me internetin, njoftimi i alarmit do të dërgohet drejtpërdrejt

në smartphone tuaj kur zbulon objekte në lëvizje.

Prandaj, nuk keni pse të shqetësoheni për ndërhyrës ose hajdutë në shtëpi .

Mbështetje e kontrollit zanor për Amazon Alexa dhe Google Assistant.

Natyrisht, sigurohet një lidhje në distancë me kamerën nëpërmjet telefonave celularë dhe pajisjeve multimediale

Apple iPhone ose pajisje me një sistem operativ Android .

Aplikacioni celular inteligjent Tuya ose Smartlife ju lejon të kontrolloni dhe menaxhoni shtëpinë tuaj nga kudo

pjesë e botës vetëm me ndihmën e internetit dhe celularit tuaj.

Qasje në distancë dhe shërbim me cilësi të lartë

Kamera jonë me llambë mund të ndryshohet në çdo kënd, ju mund të përdorni

për shikimin në distancë kudo, në çdo kohë nëpërmjet telefonit tuaj.