Kamer Pasqyre per vetura HD 1080

31295

Kamer Pasqyre per vetura HD 1080

38.00 

SKU: 31295 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

  • EKRAN 4,3 inç me prekje
  • DVR me pasqyrë të pasme me lentet e dyfishta, Kutia e Zezë e Makinës 1080P
  • Këndi i gjerë
  • Çipset: NTK96658
  • Regjistrim me lente të dyfishta: lente e përparme 1920*1080P FHD + lente e pasme VGA
  • Lente e përparme me sensor imazhi 3 mega piksel
  • 140 gradë kënd i gjerë përpara + 90 gradë kënd i pasmë
  • Lente xhami me 6 shtresa, funksionon në mënyrë perfekte në temperaturë të lartë 70℃
  • WDR & G-Sensor & Regjistrim me cikël dhe regjistrim pa probleme
  • Karta TF: Maksimumi 32 GB