Kamera Sigurie Poq Bulp Wi-Fi HD

HTB1iI5vg8fH8KJjy1Xbq6zLdXXa2
HTB1ZSbbg3fH8KJjy1zcq6ATzpXaB
51XcFkPpfcL._AC_SL1000_
31yCCYhREsL._AC_
HTB1crORg22H8KJjy0Fcq6yDlFXaM
HTB1Vvjhg4PI8KJjSspfq6ACFXXa2
4338ae7b-08d7-4a9d-8b4e-40a963bc03a2_1.411270edd4403785aa2170773cf5c0d2

Kamera Sigurie Poq Bulp Wi-Fi HD

25.00 

SKU: 32507 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

  • LIDHJA 2.4G WiFi & SKENA TË GJERE APLIKIMI – Instaloni APP “iCsee” në telefonin tuaj (iOS/Android). Duke e lidhur kamerën me WIFI (mbështetet vetëm lidhje me valë 2.4G), atëherë mund të nisni monitorin. E përkryer për monitorimin e foshnjave, monitorimin e kafshëve shtëpiake dhe monitorimin e sigurisë së shtëpisë. Ju mund të dini se çfarë po ndodhte kur ishit jashtë shtëpisë. ju lutemi vini re se kjo kamerë nuk funksionon me Wifi 5 Ghz.
  • KËNDI PAMJE PANORAMIKE – Këndi i plotë i shikimit 360 gradë, nuk ka zonë të verbër. Ju mund të shihni të gjithë dhomën gjatë ditës ose natës. Kamera ofron një skenë me mbulim të plotë. Nuk do ju mungojë asgjë që ka ndodhur në shtëpinë tuaj.
  • SILAJMËRIMI I Zbulimit të Lëvizjes dhe Zbulimit: Alarmi do të lëshohet në telefonat tuaj inteligjentë nëse zbulohet ndonjë lëvizje, e cila e bën shtëpinë ose zyrën tuaj më të sigurt. E përkryer për monitorimin e shtëpive të pushimit, monitorimin e kafshëve shtëpiake, monitorimin e biznesit dhe monitorimin e të moshuarve
  • VIZIONI NATE DHE INSTALIM I LEHTË: Kamera ofron vizion të shkëlqyer natën, ju mund të monitoroni edhe në mjedise të errëta, Manuali i përdoruesit do t’ju japë udhëzime për çdo hap në aplikacionin tonë (iOS/Android) dhe do ta shikoni kamerën në 1 minutë. Vjen me kllapa, mund te montohet direkt ne tavanin e shtepise. Nuk ka nevojë për instalim shtesë
  • KARTA MICRO SD & FUNKSIONI I DRITËS: Shikimi dhe regjistrimi i drejtpërdrejtë në kartën Micro SD (deri në 128 GB, NUK PËRFSHIHET!) Kamera ka dritë me vete, Drita mund të hapet automatikisht, manualisht, rregullisht ose mbyllet. JU LUTEM TË LIRË TË NA KONTAKTONI CDO KOHË NËSE TAKONI NDO PROBLEM GJATË PËRDORIMIT. Ju lutemi vini re se kjo kamerë mund të funksionojë vetëm me bazën e llambës E27