Kamer Sigurie Wi-Fi Hd 2mp

325111
PNIIP230TLR_6
PNIIP230TLR_5
32511.1
32511.2

Kamer Sigurie Wi-Fi Hd 2mp

35.00 

SKU: 32511 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Specifikat Teknike
 • Kualitet i lartë i incizimeve HD
 • Instalim në Android & IOS
 • Funskionim me WiFi
 • Detektortë i lëvizjeve, njoftues ne aplikacion për çdo lëvizje
 • Rrotullo, zmadho, lëviz kamerën përmes telefonit tuaj
 • Vëzhgim në kohë reale
 • Audio e dyanshme
 • Vizion Nate
 • 【Kamera Full HD 1080P dhe shikimi IR natën】 Kamera e shikimit të natës me rezolucion FULL HD 1080P, ju mund të merrni një gamë shumë më të qartë të efekteve të monitorimit, drita IR aktivizon automatikisht modalitetin e shikimit të natës kur drita e ambientit është e ulët për t’u siguruar që jeni të dukshëm në errët.
 • 【Ndarje e gjerë dhe shumëfamiljare】 Kjo kamerë sigurie mbështet gjithashtu përdorues të shumtë për të parë video në të njëjtën kohë, ju mund të ndani kamerën tuaj inteligjente të sigurisë së shtëpisë me miqtë dhe familjen për të ndihmuar në parandalimin e krimeve së bashku, është një kamerë perfekte wifi për sigurinë e shtëpisë.
 • 【IP66 rezistente ndaj motit dhe përdorim i sigurt】 Këto kamera sigurie shtëpie Të bëra nga strehë aliazhi me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe mjaft të forta për t’i bërë ballë motit të ashpër në natyrë. Pavarësisht nëse bie shi apo borë, kamerat e sigurisë së jashtme të shtëpisë janë mjaft të forta për t’i bërë ballë çdo moti, mund ta përdorni lirshëm me familjen tuaj.
 • 【Zbulimi i lëvizjes audio me dy drejtime dhe AI】 Kjo teknologji e anulimit të zhurmës së kamerave të jashtme të jashtme e integruar në mikrofon dhe altoparlant. Njoftimi i alarmit do të dërgohet në smartphone tuaj kur lëvizja zbulohet nga kamerat e sigurisë, dëgjoni dhe flisni drejtpërdrejt me postën që i afrohet shtëpisë tuaj përmes audios dydrejtimëshe, gjithashtu mund të trembni mysafirët e padëshiruar.