Ecosoft Scalex Anti-scale Washing Fose100eco

ru_filtr_ot_nakipi_ecosoft_scalex_dlya_stiralnykh_i_posudomoechnykh_mashin_ua_filtr_vid_nakipu_ecoso.png
1c5d969584ae18b9bfb3cad2b5ca8aa6.png
ru_filtr_ot_nakipi_ecosoft_ecozon_dlya_stiralnykh_i_posudomoechnykh_mashin_ua.png

Ecosoft Scalex Anti-scale Washing Fose100eco

11.00 

SKU: 30817 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Zgjatni jetën e makinës larëse dhe lavatriqeve. Ky filtër kundër gëlqeres Ecosoft Scalex mbron elementin ngrohës të enëlarësve ose lavatriçes tuaj, duke zgjatur jetën e pajisjes. Është pa fosfate dhe polifosfate, kështu që është i padëmshëm si për shëndetin e njeriut ashtu edhe për mjedisin.