Uniform Shiu Komplet e verdhe

yellow-mossi-rain-suits-51-100y-l-64_1000
Polyester-PVC-Rain-Suit-YELLOW
rain-suit-500×500

Uniform Shiu Komplet e verdhe

12.00 

  • Rrobat e shiut janë të bëra nga pëlhure poliesteri, të pa depërtueshme nga shiu
  • Madhësia Standarde, më të gjera se normalisht për tu veshur sipër rrobave të përditshme
  • Të rehatshme dhe të përshtatshme, me mundësi ajrosje
SKU: 12885 Kategori: ,
Shihni shportën

Përshkrim

Rrobat e shiut  janë bërë nga pëlhurë poliesteri me shtresë gome, të cilat janë plotësisht të papërshkueshme nga uji, nuk ka probleme me madhësinë, nuk ka probleme me qepjen. Është një material që merr frymë me xhaketë dhe pantallona, ​​me një çantë për ruajtjen. Pamje estetike