Jelek Lio Bardh+Hiri

Zbritje
PhotoRoom-20211031_112755

Jelek Lio Bardh+Hiri

13.00 

  • Jelek Dimëror
  • Anë elastike për lirshmëri në lëvizje
  • Hapje me kopsa dhe zinxhire të fshehur
  • 4 Xhepa për vendosje të sigurt
SKU: 100004 Kategori:
Spastroje

Informacion shtesë

Madhësia

46, 48, 50, 52, 54, 56