Uniform Shiu Komplet e kaltert

adiavrocho-antianemiko-set-mpoufan-mple-navy-panteloni-isothermiki-ependysi-antanaklastiko-asfaleias
lotus-stylish-navy-blue-reversible-rain-coat-500×500
Polyester-PVC-Rain-Suit-NAVY-BLUE

Uniform Shiu Komplet e kaltert

12.00 

  • Rrobat e shiut janë të bëra nga pëlhure poliesteri, të pa depërtueshme nga shiu
  • Madhësia Standarde, më të gjera se normalisht për tu veshur sipër rrobave të përditshme
  • Të rehatshme dhe të përshtatshme, me mundësi ajrosje
SKU: 12885-1 Kategori: ,
Shihni shportën

Përshkrim

Rrobat e shiut  janë bërë nga pëlhurë poliesteri me shtresë gome, të cilat janë plotësisht të papërshkueshme nga uji, nuk ka probleme me madhësinë, nuk ka probleme me qepjen. Është një material që merr frymë me xhaketë dhe pantallona, ​​me një çantë për ruajtjen. Pamje estetike