Jelek Lio Neon Hiri+zi

Zbritje
PhotoRoom-20211031_110632

Jelek Lio Neon Hiri+zi

13.00 

  • Jelek Dimëror
  • Anë elastike për lirshmëri në lëvizje
  • Hapje me kopsa dhe zinxhire të fshehur
  • 4 Xhepa për vendosje të sigurt
Shifra: 100005 Kategori:
Clear
View cart

Additional information

Madhësia

46, 48, 50, 52, 54, 56