Thithese Me Avull 1500w hb-1501

-10%
31342

Thithese Me Avull 1500w hb-1501

70.19 

Shifra: 31342 Kategori:
View cart

Përshkrimi

  • Funksioni 10 në 1;
  • Funksionimi i vazhdueshëm i avullit për 28 minuta me pompë elektrike;
  • Kokë rrotulluese 180 gradë e dobishme për të hyrë në hapësira të ngushta dhe nën mobilje;
  • Mund të vrasë deri në 110 mikrobe dhe të dezinfektojë shtëpinë;
  • Frekuenca nominale: 50Hz;
  • Fuqia: 1300-1500W.

Lëvizja me avull Hausberg HB1501 mund të zëvendësojë një numër befasues mjetesh pastrimi si fshesa, kapëse, kova, leckë klasike apo edhe fshesa me korrent. Lapsi me avull Hausberg mund të pastrojë tapetin e dhomës së ndenjes, si dhe pllakat e kuzhinës ose sediljet e makinës.

  • Fuqia e vlerësuar  – Fuqia e motorit 1500 W i jep pajisjes një nivel ideal të efikasitetit.
  • Temperatura e avullit  – Avulli me një temperaturë deri në 150 ° C do të shkatërrojë 99% të baktereve, marimangave të pluhurit, viruseve dhe alergjenëve të tjerë.
  • Spray detergjent  – lecka mund të përdoret me ose pa detergjent, por në çdo gjendje do të bëjë një punë të shkëlqyer. Detergjenti do t’ju ndihmojë të hiqni qafe yndyrat dhe papastërtitë më shpejt.
  • Aksesorët e përfshirë – filxhan matës, pastrues dritaresh, furçë e vogël silikoni e rrumbullakët, furçë e madhe e rrumbullakët silikoni, furçë e hollë silikoni, rezervuar skrap, hundë e përkulur, hundë jet, leckë mikrofibër dhe rrotull veshjesh, rrotë rrëshqitës

Përveç kësaj, rezervuari i ujit 550 ml është ideal për pastrimin e shpejtë të zonave me interes, pa e rritur shumë volumin dhe peshën e leckës.

 

FUSHAT E PËRDORIMIT

Dyshemetë prej druri, si parket, laminat, tapë, gur, linoleum dhe PVC, si dhe qilima me fije të shkurtra;

Për rezultate të mira higjienike dhe pastrimi në dysheme në të gjitha hapësirat (p.sh. tualet, kuzhinë, banjë, etj.);

Për pastrim të shpejtë dhe të përshtatshëm të dyshemeve të forta.