Thithese Elektrike 2400w Fantom pa zhurmë ss 2400

-15%
31340
31340-3
31340-2

Thithese Elektrike 2400w Fantom pa zhurmë ss 2400

93.49 

Shifra: 31340 Kategori:
View cart

Përshkrimi

Me teknologji jashtëzakonisht të qetë, eliminon problemin e zhurmës kur përdorni një fshesë me korrent. Falë fuqisë së lartë të thithjes dhe filtrit HEPA, ai kap dhe bllokon grimcat më të vogla të pluhurit dhe siguron ajër të pastër.

 • Marka: FANTOM
 • Modeli: SS2400
 • Ngjyra: E zezë
 • Fshesë me korrent
 • Klasa e energjisë: A
 • Tepër i heshtur
 • Fuqia: 850 WATT
 • Konsumi: 660 WATT
 • Fuqia e thithjes: 1800 mmSS.
 • Fuqia e rregullueshme
 • Gjatësia e kabllit 5 metra
 • Mbështjellja automatike e kabllove
 • Treguesi i mbushjes së qeseve
 • Kapaciteti i pluhurit: 4 litra
 • Tub metalik dhe teleskopik
 • Gjatësia e tubit teleskopik: 84 cm.
 • Gjatësia e spirales: 165 cm.
 • Lloji spirale: Φ34 (34 mm.)
 • Shumë e lehtë për t’u përdorur.
 • Pesha 9.00 kg. (Me paketim)
 • Përmasat e produktit: 29 x 45 x 25 cm.
 • Përmasat e paketimit: 60 x 31 x 32 cm.
 • Tensioni i funksionimit: 220 Volt 50 Hz