Komoda PVC SIENA G15 60cm

SIENA-G15

Komoda PVC SIENA G15 60cm

220.00 

Shifra 32442 Kategori
Shiko Shportën

Description

  • Komoda Plastike 100% PVC.
  • Plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe zjarri.
  • Është jashtëzakonisht e qëndrueshme.