Aparat per Kafe 0.5l sf-3538 Sonifer

31300-11
31300-2
31300-1
31300-3

Aparat per Kafe 0.5l sf-3538 Sonifer

45.99 

Shifra: 31300 Kategori:
View cart

Përshkrimi

Emri i produktit  Tenxhere Elektrike Kafeje
 Materiali  Çelik inox dhe plastikë
 Tensioni  220V-240V
 Frekuenca  50/60 HZ
 Fuqia  800 W
 Veçori  E qëndrueshme
 Përdorimi  Filxhan kafeje