Thithese Pluhuri Te-vc 18li

280094
Img15796397208_1
Img7680402931 (2)
Img15796401593_1
Img15796401262_1

Thithese Pluhuri Te-vc 18li

99.90 

  • Garancion 1 Vit
  • 1x Bateri 2Ah
  • 1x Karikues i shpejtë i baterisë
  • 1x Grykë Furqesh
  • 1x Grykë nozzle
  • 1x Grykë për pëlhura të veshura me susta
  • 1x Tub Zgjatues 46.5cm
Shifra: 31202 Kategorit: , , ,
View cart

Përshkrimi

Power X-Change është sistemi i baterive të rikarikueshme nga Einhell. Është projektuar për shumë funksione. Me këtë teknologji të avancuar, ju mund të përdorni bateri të ringarkueshme 18 V me shkallë të ndryshme kapaciteti për të fuqizuar cilindo nga gamë të Einhell Power X Change.

Fshesa me korrent pa tel Einhell TE-VC 18 Li solo është një anëtar i familjes Einhell Power X-Change. Është shumë i përshtatshëm për t’u përdorur dhe ka shumë energji.

Vakuumi shpërndahet me aksesorët që ju nevojiten për pastrimin e shpejtë dhe të plotë të çdo sipërfaqeje, nga dyshemetë e tapetit dhe tapiceri deri te dyshemetë me parket dhe pllaka. Mjeti i dyshemesë është më i miri për dysheme të forta dhe sipërfaqe të lëmuara. Një mjet i dytë ofrohet për tapiceri dhe pëlhura. Tubi zgjatues 46,5 cm ju lejon të pastroni dyshemetë ndërsa jeni në këmbë. Kontejneri i pluhurit ka një kapacitet prej 540 mililitra. Me teknologjinë e re Power X-Change, një rreze e shkurtër pune dhe një koleksion i madh baterish dhe karikuesish të ndryshëm dhe performanca e dobët janë një gjë e së kaluarës. E njëjta bateri dhe karikues i rikarikueshëm mund të përdoret për të gjithë anëtarët e familjes Power X-Change.

Vegël dyshemeje për dysheme të forta dhe sipërfaqe të lëmuara
Vegël për çarje për zona të vështira për t’u arritur
Vegël tapiceri për pastrimin e tapicerave dhe pëlhurave
Tub zgjatues (46,5 cm) për pastrimin e dyshemeve

Filtër i lëvizshëm për pastrim të lehtë
Furnizohet me bateri x1 2ah 18v dhe karikues