Mbajtes Tv Levizes 32″ – 80″

31425

Mbajtes Tv Levizes 32″ – 80″

15.49 

  • E përputhshme me ekranet 32 ​​inç deri në 80 inç 
  • E përputhshme me modelet VESA deri në 600 x 400
  • I përshtatshëm për ekranet LED, LCD dhe plazma të sheshta dhe të lakuar
  • Largesia nga muri: 60mm
  • Kapaciteti i ngarkesës: 60kg
  • Pjerrësia: -/+ 15°
  • Kllapa të dëgjueshme, me kyçje të sigurt
SKU: 31452 Kategori: ,
Shihni shportën

Përshkrim

Lloji i montimitMontimi në mur
Lloji i LëvizjesE rregulluar 360
Pajisjet e përputhshmeTelevizionet
Aksesor montimiPo
NgjyrëE zezë
Madhësia minimale e pajtueshme32 inq
Madhësia maksimalee pajtueshme80 inq