Saj Rreshqites Ist-1788c

31065
Sanki-Klasyczne-TATRA-Solidny-Slizg-z-linka-Kod-producenta-PRO-IST-1788C

Saj Rreshqites Ist-1788c

32.00 

Shifra: 31065 Kategori
Shiko Shportën

Description

Varë e qëndrueshme dhe e shpejtë me rrëshqitje metalike për rrëshqitje më të lehtë në dëborë. Përfshirë një kordon tërheqës me një dorezë plastike për një kapje më të mirë. Ato janë shumë të lehta dhe shumë të forta. Për këtë lloj slite mund të blihet një sedilje me ngjyra të ndryshme me rrip sigurie për fëmijë më të vegjël. Dimri është një kohë e jashtëzakonshme kur bora e sapo rënë krijon një atmosferë unike magjike dhe përrallash. Kjo është koha e duhur për të tërhequr sajën dhe për t’u ngjitur në kodër për të shijuar momente të paharrueshme me familjen tuaj gjatë argëtimit më të njohur dimëror. Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë të sajë, bobsleigh dhe glider, vetëm për të vendosur se cilat janë të përshtatshme për ju.
Për fëmijët nga 3 vjeç.

Parametrat teknikë:

  • Gjatësia: 1090 mm
  • Lartësia: 310 mm
  • Gjerësia: 400 mm
  • Ngjyra: e kuqe
  • Pesha: ~ 3 kg