Mbajtes Tv Levizes 32″ – 55″ HT002

31450

Mbajtes Tv Levizes 32″ – 55″ HT002

8.49 

  • E përputhshme me ekranet 32 ​​inç deri në 80 inç 
  • E përputhshme me modelet VESA 
  • I përshtatshëm për ekranet LED, LCD dhe plazma të sheshta dhe të lakuar
  • Kapaciteti i ngarkesës: 30kg
  • Pjerrësia: -5° /+ 15°
  • Kllapa të dëgjueshme, me kyçje të sigurt
  • Instalim i lehtë
SKU: 31450 Kategori: ,
Shihni shportën

Përshkrim

Lloji i montimitMontimi në mur
Lloji i LëvizjesE rregulluar 360
Pajisjet e përputhshmeTelevizionet
Aksesor montimiPo
NgjyrëE zezë
Madhësia minimale e pajtueshme32 inq
Madhësia maksimalee pajtueshme55 inq