Termometer Per Qumesht Primacrem

15570-600f23d50ec61
41LWWCu23XL._AC_
41z1wLtHAyL._AC_

Termometer Per Qumesht Primacrem

14.99 

SKU: 31228 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

  • Shënimi i temperaturës ideale të qumështit për shkumëzimin
  • E bërë prej çeliku inox
  • Gama e matjes +56 deri +75 gradë C
  • Lehtë për t’u përdorur
  • Ka diametër 26 mm me 31 mm gjerësi dhe 140 mm lartësi