Kalorifer Becker Ptc3000r

aaaa

Kalorifer Becker Ptc3000r

39.00 

Shifra: 31081 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Kalorifer elektrik nga brendi Becker. Fuqia e tij është 1000 w – 3000w, dhe ka volum nxehtësie.