Kalorifer Becker Ptc2000r

aaaa

Kalorifer Becker Ptc2000r

28.00 

  • Fuqia Maksimale :1000W/2000Wat
  • Mbrojtja nga mbi-ngrohja
  • Me ventilator turbo
  • Kontroll i rregullueshëm i termostatit
  • Trup i qëndrueshëm prej çeliku me trashësi 0,5 mm
  • 220V-50HZ
Shifra: 31082 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Kalorifer elektrik nga brendi Becker. Fuqia e tij është 1000 w – 2000w, dhe ka volum nxehtësie.