Prerëse Flokësh HB-64 Hausberg

-18%
31297-3
31297-1
31297-2
31297

Prerëse Flokësh HB-64 Hausberg

19.68 

Shifra: 31297 Kategori:
View cart

Përshkrimi

Prerëse flokësh e ringarkueshme HB64BL

Nëse jeni duke kërkuar për një prerëse flokësh për të prerë flokët në shtëpi ose në lëvizje, Hausberg ofron modelin e ri HB64B që zgjeron gamën tuaj të produkteve të kujdesit personal në mënyrë që të mund të keni prerësin e flokëve në lëvizje ose në udhëtime.

Prerja e flokëve për anëtarët e familjes suaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kjo prerëse flokësh ka një motor të fuqishëm, jashtëzakonisht të qetë, një dizajn ergonomik dhe të lehtë, tehe dhe këshilla miqësore ndaj lëkurës për performancën më të mirë.

Prerësja Hausberg është projektuar për të qëndruar dhe është projektuar për performancë.

Elementi inovativ i prerjes, tehet e qëndrueshme prej çeliku të pandryshkshëm dhe krehja e rregullueshme e mjekrës dhe e flokëve janë krijuar për t’ju ofruar një prerje flokësh të shpejtë dhe të saktë çdo herë.

Tehe inox me mprehje më të gjatë automatike.

Thjesht çmontoni kokën e shkëputshme me një klikim për çlirim të shpejtë dhe larje tehësh.

Prerësja Hausberg HB-66B ofron funksione bazë, duke qenë e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përdorur. Ka një interval prej 30 minutash dhe tehet nuk kërkojnë mprehje.
Karakteristikat 

Prerëse elektrike 220-240 V

Baza e prizës VDE (me dy kunja) për karikim

Standardi CE

Gjatësia e kabllit: 1.8 m, me përshtatës