Motor Sharre Me Benzin Yd-kw05-45 F1818 Wurth

2 Vite Garancion
0011627_sharre-motorike-benzini-45cc

Motor Sharre Me Benzin Yd-kw05-45 F1818 Wurth

140.00 

  • Sharrë elektrike me benzin
  • Vëlllimi i motorit: 52cc
  • Fuqia e motorit: 1.8kw
  • Gjatësia e tehut: 45cm
  • Diametri i cilindrit: 45mm
  • Kapaciteti i karburantit: 550ml
  • Kapaciteti i vajit: 260ml
SKU: 31514 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Emri atributVlera e atributit.
Fuqia1,8kW
Pesha6,5kg
Motori2-taktësh, i ftohur në ajër
Rezervuar i karburantit0,55L
Vëllimi45cc
Përzierje karburanteshBenzinë ​​pa plumb: vaj 2T, 40:1
Hapi i zinxhirit dhe Utor0,325”x 0,058″
Pompë vajiAutomatike, e rregullueshme
Gjatësia e tehut45cm-18”