Kabinë dushi, xham 4 mm, 90x90xH190 cm

viber_image_2021-12-02_20-12-44-575
223423_1
223423_2

Kabinë dushi, xham 4 mm, 90x90xH190 cm

150.00 

  • Materiali i kornizës : Alumin
  • Gjerësia: 90 cm
  • Lartësia: 190 cm
  • Thellësia: 90 cm
  • Materiali: Xham I Temperuar
  • Forma: Harkore
SKU: 100022 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shume mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.