Gërshërë krasitëse elektrike Makute cpm001

-11%
61Cl3ryr5ZS._AC_SL1500_
71Lf8pyPy+S._AC_SL1500_
71fCBhofPYS._AC_SL1500_
71dbWCxsDuS._AC_SL1500_
61IwceRAwHS._AC_SL1500_
61NMlMbpCnS._AC_SL1500_

Gërshërë krasitëse elektrike Makute cpm001

132.90 

  • Gërshërë elektrike me bateri litium 20V për krasitjen e degëve
  • Diametri i prerjes: 0-35mm
  • Përmbajtja:  Pajisja, 2x bateri litiumi, karikues,Vaj , kuti veglash
Shifra: 31037 Kategori:
View cart

Përshkrimi

  • Super e mprehtë dhe super e fortë: Gërshërët janë bërë nga aliazh SK5 dhe mund të rregullohen për të prerë degë 0-35 mm në 4 shtresa. Prerësi drejtohet nga një motor pa furça.
  • Orë të gjata pune dhe qëndrueshmëri: Bateria litium e ringarkueshme 20V, jetëgjatësi e gjatë e baterisë, ka numër të ndryshëm baterish për të zgjedhur
  • Doreza portative dhe ergonomike: Materialet e lehta dhe me cilësi të lartë i lejojnë përdoruesit ta përdorin atë në mënyrë fleksibël në kushte të ndryshme.
  • Gama e gjerë e përdorimeve: Mund të përdoret në shumë kopshte, ferma, kullota të mëdha, pemishte dhe serra, si gërshërë rrushi, gërshërë krasitjeje, gërshërë kopshtarie etj.
  • Do të merrni: , vegla, 2x bateri litiumi, karikues,Vaj , kuti veglash

Gërshërë elektrike me bateri litium 21V për krasitjen e degëve
Diametri i prerjes: 0-35mm
Dizajni jo i rrëshqitshëm dhe i lakuar i trupit prej gome mbron sigurinë tuaj
Pemët janë më të shëndetshme
Gërshërët janë bërë nga aliazh SK5, me 4 nivele rregullimi, është e lehtë për t’u prerë fort degët prej 0-30mm. Prerja është e vogël dhe e lehtë për t’u shëruar, gjë që mund të zvogëlojë dëmtimet e shkaktuara nga grisja e pemës.
Ajo mund të përdoret në kopshte të ndryshme, parqe, fermat, kullota të gjera, pemishte dhe sera, të tilla si gërshërë të mëdha të rrushit, gërshërë të mëdha tëharrje, gërshërë të mëdha kopsht, etj
Këshillë: Ju lutem sigurohuni që bateria është plotësisht e ngarkuar para përdorimit, kjo do t’ju sjellë një përvojë më të mirë dhe zgjat jetën e baterisë.