Çarçafë Teke Set 99038

-33%
WhatsApp Image 2022-02-05 at 11.14.29 (1)

Çarçafë Teke Set 99038

9.99 

160×220 cm x1 carcafi
160×220 cm x1 këllëf për jorgan
50×75 cm x1 këllëf për jastak
Disponueshmëria:: E shitur Shifra: 99038 Kategori:

Përshkrimi

  • Lahet në lavatriçe: 40°C
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Shumëngjyrëshe

Mbështetni ndjesinë e materialeve natyrale që sjell ky set çarçafësh i punuar me pambuk cilësor!
Adaptoni një ambient më të rehatshëm të gjumit, me setin e çarçafëve në ngjyra dhe teksturë tejet interesante. Ky set, krahas butësisë që e karakterizon, veçohet edhe për dizajnin shumë modern.