Valixhe Lagos Set 3(S M L) Pink

1.62
1.63
1.65
1.70

Valixhe Lagos Set 3(S M L) Pink

120.00 

Disponueshmëria:: E SHITUR Kategori:

Përshkrim

Përmasat:
S:59x36x25cm 2650gr
M:69x46x30cm 3400gr
L:79x54x34cm 4200gr
Valixhe POLO55 të prodhuara me lëndë të parë 100% abs të fortë dhe më të qëndrueshme,
të kombinuara me cilësi, komoditet dhe ngjyra tërheqëse, kjo valixhe nuk do t'ju zhgënjejë
në udhëtimet tuaja dhe ofron mbrojtje maksimale kundër goditjeve.