Pllafo Ip44 V-tac Vt8618

32381
7633-1
7633-1a
7633-3
7633-4
7633-5
7633-6

Pllafo Ip44 V-tac Vt8618

13.99 

Garancion : 5 Vjet

Ndriqimi: 6400K

SKU: 32381 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

18W LED Dome Dritë Kornizë e Rrumbullakët e Zezë 6400K IP44

Përfitimet e produktit

 • Konsumi i energjisë – 80% më pak se dritat standarde
 • 20 000 orë jetëgjatësi
 • Nuk ka rrezatim UV
 • Jo-dridhje
 • Instalim i lehtë
 • Çip LED i cilësisë premium
 • Instant ON 100% dritë, pa kohë ngrohjeje
 • Tolerimi ekstrem i motit (-20 deri + 45 gradë)

Aplikacionet

 • Parkingje
 • Kalime në zona të mëdha
 • Aeroportet,
 • Portet dhe qendrat tregtare etj.