Ndriques Rruge Jy-8015

1
4
5
6
3
2

Ndriques Rruge Jy-8015

6.50 

 • Fuqia: 30W
 • Lloji i baterisë: Bateria litium-jon 3,7V
 • Kapaciteti i baterisë: 4440 mAh
 • Modaliteti i ndriçimit: Shkëlqim i plotë, Shkëlqim i ulët, Dritë trekëndëshi i kuq, i kuq vezullues, trekëndësh i ndezur i dyfishtë i kuq
 • Koha e shkarkimit: 4-6 orë për ndriçim të plotë, 7-8 orë për ndriçim i ulët
 • Tensioni/Rryma hyrëse dhe dalëse: 5V DC, 1A
SKU: 9989 Kategori: ,
Shihni shportën

Përshkrim

Kjo është një dritë paralajmëruese sigurie LED me shumë funksione e ringarkueshme

 • Drita paralajmëruese LED trekëndëshi në anë të rrugës
 • Dritë diellore e ringarkueshme
 • E papërshkueshme nga uji
 • Dritë ndezëse
 • Dritë emergjente, e rrezikut
 • Për sigurinë e vendit të punës