Motor Sharre-3,0 Kf-18 F2218 Wurth

2 Vite Garancion
0011627_sharre-motorike-benzini-45cc

Motor Sharre-3,0 Kf-18 F2218 Wurth

154.99 

  • Sharrë elektrike me benzin
  • Vëlllimi i motorit: 52cc
  • Fuqia e motorit: 2.2kw
  • Gjatësia e tehut: 45cm
  • Diametri i cilindrit: 45mm
  • Kapaciteti i karburantit: 550ml
  • Kapaciteti i vajit: 260ml
SKU: 31515 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

mri atributVlera e atributit.
Fuqia2,2kW
Pesha7,9kg
Motori2-taktësh, i ftohur në ajër
Rezervuar i karburantit0,55L
Vëllimi52cc
Përzierje karburanteshBenzinë ​​pa plumb: vaj 2T, 40:1
Hapi i zinxhirit dhe Utor0,325”x 0,058″
Pompë vajiAutomatike, e rregullueshme
Gjatësia e tehut46 cm – 18”