Mikser Sanifer sf-7016

-10%
31323
31323-2
31323-1

Mikser Sanifer sf-7016

25.19 

SKU: 31323 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

 Emri i produktit  Mikser dore
 Materiali  Çelik inox dhe plastikë
 Tensioni  220V-240V
 Frekuenca  50/60 HZ
 Fuqia  200 W
 Veçori  E qëndrueshme
 Përdorimi  Rrahja e vezëve dhe funksione të tjera