Komoda PVC MADRID C11 100cm

MADRID-C11

Komoda PVC MADRID C11 100cm

279.00 

Shifra: 32436 Kategori:
View cart

Përshkrimi

  • Komoda Plastike 100% PVC.
  • Plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe zjarri.
  • Është jashtëzakonisht e qëndrueshme.