Kamer Sigurie Mini me wifi Full-HD

-17%
Kamer Mini me wifi full Hd
352f18c4-5c40-4965-b6e7-28f8078c1e8b.9e486f33cdbfee0e19e3d0dc95fba47c
694da85e-719c-4487-a517-f1b4e0e2179e.8efe13981ea2ee9c51b5faf0ae8f8fd3
0e656ff4-4cac-4ba4-bc43-d9ea72523992.fd674c385ca7ac18a31a1a778a0bb47f

Kamer Sigurie Mini me wifi Full-HD

21.49 

SKU: 31325 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Kur keni nevojë të mbroni shtëpinë dhe familjen tuaj nga hajdutët, hajdutët ose dëmtimet e mundshme, ju nevojitet një kamerë e fshehtë mbikqyrjeje që është e lehtë për t’u përdorur dhe regjistron video/foto në format HD.

Video me dizajn të vogël, kompakt dhe të pavarur

HD 1080P dhe lente me kënd të gjerë 150°: Me një lente me kënd të gjerë 150 gradë, kamera ju lejon të shihni më shumë detaje të asaj që po ndodh në dhomë. Lentja me cilësi të lartë ka gjithashtu funksione video dhe fotografie 1080P Për

shumë qëllime: Mund ta vendosni këtë mini-kamerë në shtëpinë, zyrën, magazinë, dyqanin, oborrin e shtëpisë, kopshtin tuaj. Mund të përdoret gjithashtu si aparat makine, aparat ajri, aparat për kafshë shtëpiake

  • Me një kënd të gjerë mbresëlënës 150°, video në kohë reale 1080P me 30 korniza për sekondë, vizion nate me infra të kuqe jo të lehtë, sinjalizim shtytës i aktivizuar me lëvizje, regjistrim gjatë karikimit, riprodhim/fotografi/regjistrim në distancë, transmetim në kohë reale nga kudo në botë, regjistrimi i ciklit të kartës SD.
  • Kamera me shumë qëllime për sigurinë personale dhe mbikëqyrjen profesionale: Përdorni kamerën tonë të fshehtë portative për përdorim të brendshëm/të jashtëm, duke ju lejuar të qëndroni një hap përpara çdo rreziku në jetën tuaj. Kamera më e mirë në shtëpi për regjistrimin e foshnjave, kafshëve shtëpiake, kujdestareve të fëmijëve, kujdestarëve dhe kujdestarëve tuaj.
  • Monitoroni punonjësit, zyrat, dyqanet, dhomat e hoteleve, sallonet dhe magazinat. Përdoreni atë si një makinë / garazh / oborr të shtëpisë / polici / dron / aksion / kamera trupi dhe monitor për fëmijë. Lidheni lehtësisht trupin magnetik në çdo sipërfaqe, vendoseni në xhep ose jakë.
  • Transmetim i drejtpërdrejtë 24/7, zbulimi i lëvizjes dhe shikimi i natës. I nderuar klient, ju duhet vetëm të lidhni kamerën me ruterin tuaj të shtëpisë në vend të një hotspot celular.
  • Kapacitet i madh dhe regjistrim i vazhdueshëm në qark: Mbështet kartat e kujtesës deri në 128 GB. Regjistroni dhe mbishkruani automatikisht skedarin më të vjetër të kartës SD kur është i mbushur për të arritur regjistrim të pandërprerë. Bateri litium-jon e rikarikueshme 300 mAh e integruar me cilësi të lartë, me jetëgjatësi deri në 60 minuta. Paketa e baterisë 10000 mAh mund të sigurojë deri në 30 orë regjistrim. Thjesht futni kamerën e fshehur në karikuesin USB dhe mund ta përdorni 24/7.