Gjiraf Gleti 130200287 Dws 750-4

18106303
product-Mashina-shlifovalnaya-dlya-sten-i-potolkov-Stark-DWS-750_b791b9838fd94b0ca0e304e74ee33f32.ipthumb850x850prop
product-Mashina-shlifovalnaya-dlya-sten-i-potolkov-Stark-DWS-750_42a3040196bc5ee75890dc5c136c903c.ipthumb850x850prop

Gjiraf Gleti 130200287 Dws 750-4

99.00 

SKU: 20235 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Diametri i diskut, mm

225

Një lloj

Direkt

Kontrolli i shpejtësisë

Rregullim i qetë

Veçoritë

Aftësia për t’u lidhur me një fshesë me korrent

dorezë e gjatë

mbrojtje nga pluhuri

teleskopik

Klasa e produktit

amvisëri

Materiali i përpunuar

Për mure dhe tavane

Tensioni

220 V

Burimi i fuqisë

Neto

RPM maksimale

1700

Konsumi i energjisë, kW

0.75

Dimensionet

680x190x160 mm

Pesha 3.5 kg

Pajisjet

Letër lëmuese Sander
Velcro;
rast

Garanci

24 muaj

Vendi i regjistrimit të markës

Gjermania

Stark DWS-750 është një makinë bluarëse për pastrimin dhe bluarjen e mureve prej guri dhe betoni, llak dhe veshje të lyera, stuko gipsi.

Përparësitë e mullirit Stark DWS-750 :

kontrolli i shpejtësisë ju lejon të bluani në mënyrë efektive lloje të ndryshme sipërfaqesh;

punon me letër lëmuese Velcro (e përfshirë në dorëzim), e cila heq në mënyrë efektive mbetjet dhe nivelon sipërfaqen;

doreza shtesë me një jastëk të gomuar siguron kontroll të rehatshëm të mulli;

Drita e prapme LED për punë me cilësi të lartë, edhe në dhoma me ndriçim të dobët;

vjen në një kuti plastike për ruajtjen dhe lëvizjen e lehtë të instrumentit;

doreza e rregullueshme ju lejon të punoni në lartësi të ndryshme;

Mjeti paloset për ruajtje kompakte.