Fshise Gjirafe Tc-ev 1925 Sa Einhell

dry-vacuum-cleaner-elect-te-vc-1925-sa-productimage-1.jpg
dry-vacuum-cleaner-elect-te-vc-1925-sa-example_usage-2.jpg
dry-vacuum-cleaner-elect-te-vc-1925-sa-product_contents-4.jpg

Fshise Gjirafe Tc-ev 1925 Sa Einhell

149.00 

 

  • Fuqia: 800W
  • Gjatësia e kabllos: 8m
  • Gjatësia e zorrës thithëse: 3m
  • Kapaciteti i kazanit: 25L prej çelikut inox
  • Pesha: 7.7kg
  • Tensioni: 220-240V
  • Niveli i zhurmës: 72 dBA
  • I papërshkueshëm nga ndryshkja
Shifra: 18791 Kategori:
Shihni shportën

Përshkrim

Einhell TC-EV 1925 SA- Fshesa me korrent të lagësht dhe të thate është një makinë me cilësi të lartë të pajisur me sistmin ECO-POWER. Einhell TE-VC 1925 SA siguron pastrim të thellë dhe të plotë kimik , ndryshe nga përdorimi i vetëm një fshese me korrent dhe leckë standarde. Konsumon 50% më pak energji elektrike. Ka një kazan të gjerë prej 25L prej çeliku inox. Është e pajisur me funksionin fryrje për të pastruar edhe zonat më të vështira për tu arritur. Një filter shkumë mbron motorin nga papastërtitë gjatë thithjes së lëngjeve. Për transport dhe lëvizshmëri të lehtë, ka 2 rrota të mëdha dhe 2 rrota të vogla. Mund të përdoret për pastrimin e pjesëve të brendshme të automjeteve, qofshin ato sedilje dhe veshje çatie ose dyshekë dhe veshje të brendshme, përdoret në shtëpitë tuaj, apo vendin tuaj të punës.